Vieglatlētika: Gulbenes novada skrējēji arī starp labākajiem

Evita Brokāne

2015. gada 14. aprīlis 17:52

122

Latvijas lielākā skriešanas seriāla ““Bigbank” Skrien Latvija” jubilejas sezonas pirmajā posmā Rēzeknē dažādas distances šogad pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu.

Pusmaratona, 10 kilometru un 5 kilometru skriešanas distancēs un nūjošanā bija reģistrējušies 1915 skrējēju, kas ir par 620 dalībniekiem vairāk nekā pirms gada. Starp dalībniekiem bija arī Gulbenes novada sportisti.

Pusmaratona distancē S40 grupā Ilze Boldāne izcīnīja 3.vietu. Sarmīte Gobiņa, startējot šajā pašā grupā ierindojās 16.vietā. V20 grupā jaungulbenieši Rinalds un Haralds Puriņi ieņēma attiecīgi 41. un 42.vietu. V40 grupā Ivars Logins uzrādīja 32.rezultātu. Vislabāk pusmaratona distancē veicās Antim Zundam, kurš V50 grupā izcīnīja 2.vietu. Arī kopvērtējumā viņš uzrādīja augstvērtīgu rezultātu – 22.vietu. “Ar šīm sacensībām uzsāku sezonu. Tagad turpināšu startēt dažādos skriešanas seriālos. Iespējams, startēšu arī ““Bigbank” Skrien Latvija” posmos. Pēc ziemas atsākt startēt sacensībās vienmēr ir pasmagi. Jātrenējas, jāskrien, bez treniņiem noteikti neiztikt!” saka A.Zunda.

10 kilometru distancē SN30 grupā 1.vietu izcīnīja Guna Ģērmane, 31.vietā šajā grupā – Zlata Kallase. SN40 grupā 6.vietu ieņēma Sandra Volodina. VN20 grupā 28.vietā – druvēnietis Mareks Mačs. VN30 grupā 46. rezultātu uzrādīja Kaspars Kallass. VN40 grupā Aivaram Začam – 11.vieta. VN 60 grupā 7.vietā ierindojās Jānis Ančs. 5 kilometru distancē VT grupā uz starta stājās Vladimirs Kallass. Viņam – 52.vieta.

Nākamais ““Bigbank” Skrien Latvija” posms notiks 26.aprīlī Rīgā, trasē, kur ikdienā ātruma rekordus uzstāda formulas, - Biķernieku pusmaratonā. Skrējēji šogad kopumā tiek aicināti uz 7 posmiem visā Latvijā – Rēzeknē (jau noticis), Rīgā, Ventspilī, Jelgavā, Kuldīgā, Valmierā un Siguldā. Labākie tiks noskaidroti gan katrā posmā atsevišķi, gan noslēguma lielajā kopvērtējumā.