Veterāni Gulbenē sacenšas volejbolā un svara stieņa spiešanā guļus

Dace Anča

2021. gada 10. augusts 10:27

1752

Pagājušajā sestdienā Gulbenē norisinājās Latvijas Sporta veterānu savienības 58. sporta spēles volejbolā D30+, D50+, K45+ un K60+ vecuma grupām un svara stieņa spiešanā guļus.
● Volejbolā Gulbenes novada dāmu D30+ komanda izcīnīja otro vietu. Komandas sastāvā spēlēja: Marika Vizule, Lauma Lazdiņa, Mairita Bumbure, Agnese Melne, Anete Mičule un Liene Ķikuste.
● Dāmu komanda D50+ grupā un kungu komanda K45+ grupā ierindojās trešajā vietā. D50+ grupā bronzas godalgas ieguva: Daiga Ņikitina, Solvita Vīcupa-Ulme, Inese Ubaga, Inita Medne, Vera Terentjeva, Aija Vasiļjeva; K45+ grupā - Dzintars Vasiļjevs, Aigars Vasiļjevs, Kaspars Spirks, Imants Kairišs, Guntis Rakstiņš un Artūrs Enstons.
● Svara stieņa spiešanā guļus Gulbenes novada komanda kopvērtējumā 11 komandu konkurencē izcīnīja piekto vietu. Komandu pārstāvēja 13 atlēti.
● Dāmu konkurencē D60+ grupā svara kategorijā līdz 63 kg otro vietu izcīnīja Svetlana Svjatnaja ar rezultātu 47,5 kg, bet D50+ grupā svara kategorijā virs 63 kg ar rezultātu 50 kg trešo vietu izcīnīja Ilona Grīga.
● Kungiem K70+ grupā svara kategorijā līdz 105 kg pirmo vietu izcīnīja Jānis Pērkons ar rezultātu 60 kg, bet svara kategorijā līdz 66 kg ar rezultātu 70 kg otro vietu ieguva Ēriks Dumārovs.
● K60+ grupā svara kategorijā līdz 83 kg ceturto vietu izcīnīja Ringolds Kļaviņš (rezultāts 85 kg), sesto vietu ieguva Jānis Vanags ar rezultātu 55 kg.
● K50+ vecuma grupā svara kategorijā līdz 83 kg ar rezultātu 120 kg pirmo vietu izcīnīja Vilnis Lamsteris, savukārt ar rezultātu 100 kg Karenam Kasabjanam – trešā vieta. Svara kategorijā līdz 93 kg otro vietu izcīnīja Raimonds Grīgs (rezultāts 125 kg), bet svara kategorijā līdz 105 kg ar rezultātu 100 kg otro vietu izcīnīja Normunds Audzišs.
● Jaunākajā vecuma grupā (K40+) svara kategorijā līdz 66 kg pirmo vietu izcīnīja Māris Strazdiņš ar rezultātu 67,5 kg, svara kategorijā līdz 93 kg trešo vietu izcīnīja Aigars Cīrulis ar rezultātu 142,5 kg, bet svara kategorijā līdz 120 kg ar rezultātu 105 kg trešo vietu izcīnīja Igors Petrovs.