Orientieristiem labi rezultāti

Evita Brokāne

2008. gada 5. septembris 10:59

1319

Jaungulbenes apkārtnē pagājušajā sestdienā un svētdienā notika orientēšanās sacensības "Gulbenes kauss" vidējā un sprinta distancē. Šīs sacensības bija arī Latvijas kausa posms, kā arī pēdējais Latvijas sprinta kausa posms.

Pirmās dienas sacensībās startēja apmēram 400 dalībnieki no dažādām Latvijas vietām. Sieviešu elites grupā uzvarēja Ieva Veģere no Raunas, savukārt vīriešu elites grupā - Mārtiņš Sirmais no Madonas.

S8 grupā meitenēm 2.vietā ierindojās Signe Sirmā. S10 grupā uzvaru izcīnīja Samanta Žavrida, 4.vietā ierindojās Alise Jermacāne, 6.vietā - Aiva Kozlovska un 9.vietā - Dinija Baškere.

S12 grupā 9.vietu ieguva Agneta Švarce - Svampāne un 12.vietu - Alise Indriča.

S16 grupā 4.vietu izcīnīja Sindija Širaka un 20.vietu - Arta Švarce - Švapmāne.

S18 grupā Linda Krēsliņa ieņēma 6.vietu un Līga Vēja - Āboliņa - 8.vietu.

S20 grupā uz augstākā goda pjedestāla pakāpiena kāpa Madara Stapāne.

S35 grupā Sarmīte Gobiņa ierindojās 5.vietā. S40 grupā Daiga Krēsliņa uzrādīja 4. labāko rezultātu.

S45 grupā Aina Rubene ieguva 5.vietu.

V10 grupā Ričards Malcāns ierindojās 5.vietā, Daniels Lazdiņš - 7.vietā, Emīls Kazāks - 8.vietā, Renārs Kokorevičs - 10.vietā, Leonards Kaspars - 11.vietā, Ivis Karpovičs - 12.vietā un Rolands Marks Posse - 18.vietā.

V12 grupā Rihards Lūkins ieguva 16.vietu, Toms Poļaks - 17.vietu, savukārt Mārtiņš Ručevskis un Inguss Kaņeps attiecīgi ierindojās 22. un 23.pozīcijā.

V14 grupā Emīls Galvans izcīnīja 13.vietu un Raivis Ozoliņš - 15.vietu. V16.grupā Kristaps Vējš Āboliņš ierindojās 7.vietā, Jānis Bošs - 12.vietā, savukārt Edgars Ločmelis un Einārs Kuprovskis - attiecīgi 15. un 16.vietā.

V18 grupā 13.vietu ieguva Viktors Borisovskis un 15.vietu - Jānis Miezītis.

V21B grupā sudraba godalgu izcīnīja Ivars Stapāns. V65 grupā Atis Anže uzrādīja 5. labāko rezultātu.

Otrajā sacensību dienā pulcējās apmēram 150 sportisti. Elites S21E grupā šoreiz startēja arī Madara Stapāne, turklāt ierindojās godpilnajā 3.vietā.

S12 grupā Agneta Švarce - Švampāne izcīnīja 6.vietu, Santa Melbārde - 7.vietu, Alise Indriča - 9.vietu. S14 grupā Laura Igaviņa ieņēma 6.vietu. S16 grupā 2.vietā ierindojās Sindija Širaka, savukārt 10.vietā - Arta Švarce - Švampāne.

S18 grupā Līga Vēja - Ozoliņa uzrādīja 5. labāko rezultātu. Sarmīte Gobiņa S35 grupā izcīnīja 2.vietu. V12 grupā Toms Poļaks ierindojās 6.vietā, savukārt Mārtiņš Ručevskis un Matīss Andrejs Obrumāns attiecīgi ieņēma 13. un 14.vietu.

V14 grupā Emīls Galvans ieguva 7.vietu, Raivis Ozoliņš - 9.vietu un Ilvars Sarmulis - 11.vietu.

V16 grupā Edgars Ločmelis, Kristaps Vējš - Āboliņš un Jānis Bošs ierindojās attiecīgi 12., 13. un 14.vietā.

V18 grupā Viktors Borisovskis ieņēma 8.vietu un Jānis Miezītis - 11.vietu.

V21A grupā Ivars Stapāns ieņēma 9.vietu. V65 grupā Atis Anže izcīnīja sudraba godalgu.