Dzirkstele.lv ARHĪVS

Gulbenes veterāniem Latvijas sporta spēlēs – 2.vieta

2008. gada 1. jūlijs 11:37

824

Divas dienas pagājušās nedēļas nogalē Jēkabpilī notika Latvijas sporta veterānu 45.-jubilejas-sporta spēles piecos sporta veidos, kurās Gulbenes rajonu vieglatlētikā pārstāvēja piecpadsmit sportisti, bet futbolā divas vīriešu komandas. Gulbenes rajona komanda kopvērtējumā 36 komandu konkurencē izcīnīja otro vietu, no uzvarētājiem LSSC atpaliekot tikai par diviem punktiem. Savā grupā 10 kilometru soļošanā 1.vietu izcīnīja Juris Gjačs.

Sacensībās Jēkabpilī piedalījās gandrīz 2000 sportisti vecumā no 30 līdz 80 un vairāk gadiem no visiem Latvijas novadiem. Sporta spēļu dalībnieki desmit vecuma grupās sacentās vieglatlētikā, divās - minifutbolā, volejbolā un rokasbumbā, kā arī vienā - sieviešu un vīriešu vecuma grupā basketbolā.

Sestdien sacensības jau agri no rīta sākās ar 10 kilometru soļošanu vīriešiem. Gulbeniešiem arī pirmās trīs zelta medaļas: V 45 grupā ar rezultātu 51:31 minūtes pirmo vietu izcīnīja Juris Gjačs, savukārt uzvaras laurus V 60 grupā plūca Guntis Balodis, uzrādot ļoti augstvērtīgu rezultātu (57:25). V 70 grupā par uzvarētāju kļuva Gunārs Rubenis (1.00:47).

Trīs kilometru soļošanā S 35 grupas dāmām uzvarēja Irita Bačka, uzrādot rezultātu (17:02 minūtes), bet trešo vietu ieguva Anita Žavrida (18:23), kura otrās vietas ieguvējai zaudēja tikai 3 sekundes desmitdaļas. S 65 grupā bronzas medaļa Zaigai Baltajai (21:59).

1500 metru skrējienā vīriešiem V 55 grupā par uzvarētāju kļuva Elmārs Eleksis (5:00 minūtes), savukārt V 65 grupā pirmo vietu finiša spurtā izcīnīja Jānis Ančs (5:26).

800 metru skrējienā sievietēm S 30 grupā par uzvarētāju kļuva Dace Anča (2:37 minūtes).

Augstlēkšanā vīriešiem Gunārs Rubenis, pārvarot 1,15 metrus, izcīnīja pirmo vietu. Sievietēm S 40 grupā, pārvarot augstumu 1,45 metri, par uzvarētāju kļuva Gita Deksne.

Lodes grūšanā V 40 grupas vīriešiem ar rezultātu 14,90 metri, nepārspēts palika un pirmo vietu izcīnīja Ivars Logins. Jāpiebilst, ka Ivars progresē ar katrām nākamajām sacensībām arvien vairāk, vēl tikai pirms divām nedēļām Latvijas olimpiādē viņš lodi grūda par metru tuvāk. Gunāram Rubenim - otrā vieta V 70 grupā (10,52 metri).

Sievietēm S 50 grupā trešo vietu ieguva Vija Kalniņa (9,55 metri).
Šķēpa mešanā S 50 grupas sievietēm otro labāko rezultātu uzrādīja Vija Kalniņa (26,31 metri), no uzvarētājas atpaliekot tikai par 6 centimetriem.

V 70 grupā Gunārs Rubenis ierindojās otrajā vietā (23,32 metri).
Sestdienas vieglatlētikas sacensības beidzās ar stafešu skrējieniem.

Mazajā zviedru stafetē sievietēm (100m+200m+300m+400m) Gulbenes dāmu komanda: Iveta Gjača, Gita Deksne, Sandra Volodina un Dace Anča ierindojās ceturtajā vietā.

Svētdien tāllēkšanā S 40 grupā pirmo vietu izcīnīja Gita Deksne (4,56 metri), bet S 45 grupā trešo labāko rezultātu sasniedza Iveta Gjača (3,94 metri).

5 kilometru soļošanā atkal gulbeniešiem trīs zelti un viena bronzas medaļa: Juris Gjačs ar rezultātu 24:11 minūtes izcīnīja pirmo vietu. Gunārs Rubenis arī šajā distancē kļuva par uzvarētāju (29:15). Guntis Balodis V 60 grupā izcīnīja pirmo vietu (28:29). Trešo vietu V 50 grupā izcīnīja Vitālijs Deksnis.

Sievietēm S 35 grupā uzvarēja Irita Bačka, uzrādot rezultātu 29:33 minūtes, bet trešā - Anita Žavrida (32:29). S 65 grupā sudraba godalga Zaigai Baltajai (35:28), no uzvaras viņu šķīra tikai viena sekunde.

Par uzvarētāju 5000 metru skrējienā vīriešiem V 65 grupā ar rezultātu 20:08 minūtes kļuva Jānis Ančs. Elmāram Eleksim ļoti sīvā cīņā otrā vieta (19:09).

400 metru distancē Dace Anča ieguva otro vietu (1:09 minūte), Zaigai Baltajai - trešā vieta (1:50).

3 000 metru skrējienā dāmām S 30 grupā pirmo vietu izcīnīja Dace Anča (12:06 minūtes). Bronzas godalga S 35 grupā Sandrai Volodinai (14:14).

Diska mešanā otro vietu S 50 grupā izcīnīja Vija Kalniņa (20,75 metri).
V 40 grupā Ivaram Loginam diska mešanā - zelta medaļa (37,02 metri), bet vesera mešanā - otrā vieta (33,37 ).

Gulbenes rajons minifutbolā V 35+ grupā izcīnīja sesto vietu.