Napoleona sindroms

Ieva Čakare

2008. gada 4. aprīlis 21:17

1127

Spēli 4.aprīlī veiksmīgi iesāka viesi, gūstot septiņus punktus pēc kārtas, uz ko Bukiem nācās ņemt minūtes pārtraukumu. Kaut arī pēc tam 8. minūtē pirmos punktus Gulbenei guva Jānis Pozņaks, diemžēl viesu uzbrukumus neizdevās apturēt un pēc vēl 3 nospēlētām minūtēm jau 6:17 viesiem par labu. Pēc tam, kad Mārim sniķim iedeva piezīmi uzbrukumā, tehnisko piezīmi piešķīra arī Gulbenes trenerim Edmundam Valeiko. Tikai pašās pēdējās sekundēs Celmiņš un Sokolovs realizēja precīzus tālmetienus, samazinot starpību atkal līdz -10 (16:26).

Otrajā ceturtdaļā scenārijs nemainījās. Jau trešajā minūtē Bumerangam tika iedotas 4 piezīmes pēc kārtas. Kļūdas un nopelnītās piezīmes neļāva gūt punktus divas arpus minūtes pēc kārtas, tikmēr VEF palielināja pārsvaru līdz +15. Divas minūtes pirms puslaika beigām Jurijs Aleksejevs VEFam guva pēdējos punktus ceturtdaļā (26:49). Šoreiz Bukiem izdevās izmantot situāciju un samazināt starpību jau atkal līdz -11 (38:49).

Pēc lielā pārtraukuma precīzs atkal bija Pozņaks, samazinot starpību līdz -9. Diemžēl tā arī bija pēdējā reize ar šādu rezultāta starpību. Gulbenes paviršā darbošanās aizsardzībā ļāva VEF gūt vieglus punktus un pēc piecām minūtēm palielināt pārsvaru līdz +20 (44:64). Ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 53:78.

Pēdējās desmit minūtēs VEF sāka pieļaut vairāk kļūdu, taču diemžēl arī šo izdevību Gulbenei neizdevās pilnībā izmantot un spēle noslēdzās ar mums nelabvēlīgu rezultātu 71:95.

Bumerangs/Gulbene/ASK - VEF Rīga 71:95 (16:26; 22:23; 15:29; 18:17)

Bumerangs/Gulbene/ASK: Pozņaks 17p.+7AB, Celmiņš 16p., Rudzītis 10p., Plivda 9p.+5AB, Kazāks 7p., Sokolovs 7p., Rauza 5p., Kļaviņš, Traidāss.