Lieliska spēle!

Ieva Čakare

2008. gada 31. marts 09:53

2417

Bumerangs/Gulbene/ASK 29.martā revanšējās Liepājas Lauvām, gūstot svarīgu uzvaru savās mājās ar 81:77. To, ko neizdarījām iepriekš, paveicām šoreiz.

Spēli veiksmīgāk iesāka Gulbene (6:2), taču līdz 3. minūtei rezultāts tika izlīdzināts, un atlikušo pirmās ceturtdaļas laiku komandas cīnījās punkts punktā. Pēc pirmajām desmit minūtēm veiksmīgāki izrādījās liepājnieki, uzvarot ceturtdaļu ar 21:23.

Buki otro ceturtdaļu iesāka pārliecinoši, vispirms Kazāka uzvaras gājiens - 7 bezatbildes punkti, tad Rudzītis un Rauza lieliski piespēl:23 neizturēja liepājnieku centra Kaspara Ciprusa nervi un viņš izpelnījās tehnisko piezīmi. Liepājas Lauvām uz ceturtdaļas beigām Kosuškins un Hamiltons centās glābt savu komandu no apkaunojoša zaudējuma, taču līdrz ceturtdaļas beigām spēja atgūt tikai 2 punktus. Pēc pirmā puslaika Bukiem +15. Treknu punktu puslaikam izdevās pielikt Uldim Rudzītim, pēdējās sekundes desmitdaļās iemetot skaistu tālmetienu (49:34).

Trešajā ceturtdaļā Liepāja sāka intensīvāk segt gulbeniešu basketbolistus un ar panākumiem - divas minūtes pirms ceturtdaļas beigām pietuvojoties līdz -6 (61:55).šāds rezultāts saglabājās līdz pat ceturtdaļas beigām.

Pēdējās desmit minūts aizritēja atkal punkts punktā. Līdz ko Liepāja pietuvojās līdz -3, Buki atkal atrāvās līdz +7. Sestajā minūtē Hamiltons, kurš bija arī viens no rezultatīvākajiem šajā ceturtdaļā, samazināja Gulbenes paŗsvaru vairs tikai līdz +2 (73:71). Taču patiešām sensacionāls izdevās nākamais Buku uzbrukums, kura pēdējā sekundē Gundars Rauza raidīja bumbu grozā no 10,5m. Pēdējās spēles minūtē Bukiem lieliski izdevās pakutināt nervus Gulbenes skatītājiem, kad soda metieni "nekrita" ne Uldim Rudzītim, ne Agrim Kazākam un Mikum Sokolovam. Taču uzvara, par spīti Jāņa Graudiņa centieniem zem mūsu groza pēdējās sekundēs, bija nodrošināta.

Paldies skaļajiem līdzjutējiem, kas šodien bija kopā ar mums. :)

Bumerangs/Gulbene/ASK - Liepājas Lauvas 81:77 (21:23; 28:11; 12:21; 20:22).

Bumerangs/Gulbene/ASK: Rudzītis 23p., Rauza 19p.+4AB+6RP, Kļaviņš 13p.+7AB, Pozņaks 12p.+11AB, Kazāks 8p., Sniķis 4p., Pīternieks 2p.