Ķeizarmežs uzvaru gribēja vairāk

Ieva Čakare

2008. gada 28. marts 13:04

837

Bumerangs/Gulbene/ASK un Ķeizarmeža komandas savstarpējā spēle 27.martā mājinieki, gulbenieši, piekāpās viesiem ar rezultātu 62:80. Ķeizarmežā rezultatīvākais ar 27 punktiem bija Artūrs Strēlnieks, Bumerangam Gundars Rauza iemeta 19 punktus.

Spēles pats sākums Bukiem izdevās lielisks (4:0), tomēr viesi uzreiz atspēlējās uz mājinieku piezīmju rēķina (4:3). Uzreiz pēc tam gulbeniešiem izdevās otrs izrāviens (11:5). Līdz ceturtdaļas vidum Ķeizarmežs izlīdzināja rezultātu (15:15) un ceturtdaļu noslēdza sev par labu 18:24.

Otrās ceturtdaļas sākums Gulbenei izvērtās ļoti neveiksmīgs, punkti netika gūti 6 minūtes, turpretīm rīdzinieki lēnām turpināja palielināt pārsvaru (18:34). Pēc "Bumeranga" pieprasītā minūtes pārtraukuma, izdevās samazināt pārsvaru līdz -7 (32:39), puslaikā -9 (34:43).

Pēc lielā pārtraukuma neveiksmīgā spēle diemžēl turpinājās, daudzās piezīmes neļāva vēl vairāk samazināt pārsvaru. Kamēr Ķeizarmežs veica neprecīzus metienus, mūsējie pelnīja piezīmes, rezultātā, trešajā ceturtdaļā zaudēti vēl trīs punkti. Kaut arī 3 sekundes pirms ceturtdaļas beigām Krists Pīternieks, kurš beidzot bija atkal atgriezies laukumā pēc kājas traumas, pārtvēra bumbu un ātrajā uzbrukumā realizēja divus punktus, tomēr arī tas nespēja sapurināt komandu. Pēdējās ceturtdaļas sākumā pirmos punktus atkal brīvi ļāvām realizēt Artūram Strēlniekam, kurš palielināja pārsvaru līdz +16 (48:64). Trīs arpus minūtes pirms spēles beigām Strēlnieks jau atkal palielināja pārsvaru (50:69).

14 sekundes pirms spēles beigām Māris Sniķis izpelnījās piezīmi uzbrukumā un viesi sasniedza savu lielāko pārsvaru spēlē +21 (59:80). Spēles beigās Gundars Rauza iemeta tālmetienu, beigu rezultāts 62:80.

Bumerangs/Gulbene/ASK - Ķeizarmežs 62:80 (18:24; 16:19; 14:17; 14:20).

Bumerangs/Gulbene/ASK: Rauza 19p., Pozņaks 16p.+8AB, Sokolovs 10p.+6RP, Kazāks 7p., Kļaviņš 4p., Jaunzems 2p.+8AB, Pīternieks 2p., Sniķis2p.