Gulbenieši aktīvi sporto Pilsētas svētkos

Evita Brokāne

2007. gada 30. jūlijs 19:02

3663

Pilsētas svētku laikā ikviens pilsētas iedzīvotājs varēja piedalīties dažādos sporta pasākumos. Spēkus varēja pārbaudīt pludmales volejbolā, minifutbolā, futbola soda sitienu precizitātes konkursā, strītbolā, basketbola trīspunktu metienos, riteņbraukšanā, orientēšanās sportā, ģimeņu stafetē, konkursā "Gulbenes stiprinieks 2007", kā arī laikraksta "Dzirkstele" organizētajā stafetē.

Pludmales volejbolā 1.vietu izcīnīja komanda "Mēs un Jānis" (Arita Martinova, Armands Uiska, Jānis Ginevičs), 2.vietā ierindojās komanda "Pie stadiona" (Dzintars Vasiļjevs, Aija Cirpone, Daiga Ņikitina), 3.vietu ieņēma komanda "Stiga" (Iluta Rudzīte, Reinis Karolis, Kārlis Karolis). Minifutbolā uzvaru izcīnīja Lazdu ielas komanda (Dairis Liepiņš, Aivars Začs, Raimonds Gabrāns, Dainis Tašiņš, Edmunds Gabrāns, Leonīds Ivašins, Arta Gaile, Undīne Zača un Uldis Romanovs). 2.vietā palika Nākotnes ielas 2/8 komanda, 3.vietā - Blaumaņa ielas 1a-8 komanda.

Futbola soda sitienu precizitātes konkursā dāmu konkurencē visprecīzākā izrādījās Karīna Vilde, 2.vietu izcīnīja Aija Cirpone, trešā palika Kristīne Fjodorova. Starp kungiem precīzākie bija Dzintars Vasiļjevs, Valentīns Surovs un Artūrs Deksnis, savukārt jauniešu konkurencē uzvaru izcīnīja Konstantīns Buņko, 2.precīzākais bija Andis Maks, 3.vietu izcīnīja Viktors Kupčs.

Strītbolā 1.vietu izcīnīja komanda "Tur, kur klimpas ražo" (Toms Melbārdis, Ēriks Elksnis, Rita Brīdiņa), 2.vieta - komandai "Roņi" (Kristīne Kraukle, Jānis Sprudzāns, Normunds Aizpurs), 3.vieta - komandai "Barons" (Sandis Bukšs, Krišs Matisons, Elīna Kalniņa).

Basketbola trīspunktu metienos visprecīzākie kungu konkurencē bija Edmunds Gabrāns un Toms Melbārdis, savukārt dāmu konkurencē uzvaru izcīnīja Kristiāna Štavere, dalītu 2. un 3.vietu ieņēma Elīna Kalniņa un Linda Rubene.

Riteņbraukšanas sacensībās uzvarētāji tika noteikti pa vecuma grupām. Līdz piecu gadu vecumam zēniem 1.vietu ieguva Gatis Ieleja. 6 līdz 8 gadus veco zēnu grupā 1.vieta - Rolandam Neilandam, meitenēm šajā grupā uzvaru izcīnīja Diāna Antipova. 9 līdz 11 gadus veco zēnu grupā 1.vietu izcīnīja Elvijs Zavodnojs, meitenēm - Annija Zemniece. Starp 12 līdz 14 gadus vecajiem zēniem riteņbraukšanas sacensībās vislabāk veicās Paulam Dikmanim, meitenēm - Līvai Kuharenko. 15 gadus un vecāku jauniešu grupā uzvaru izcīnīja Harijs Pavelčuks.

Orientēšanās sportā uzvarētāji tika noteikti gan ģimeņu konkurencē, gan arī individuāli. Ģimeņu konkurencē 1.vietu izcīnīja Ancu ģimene, otrie palika Andersnu ģimene, 3.vieta - Slēpotāju ģimenei. Individuāli dāmām 1.vieta - Ingunai Andersonei, 2.vieta - Kristīnei Ameļčenko. Kungu konkurencē 1.vieta - Viktoram Borisovskim, 2.vieta - Salvim Sirmajam, 3.vieta - Jānim Bošam.

Ģimeņu stafetē ģimeņu konkurencē vislabāk veicās Āboliņu ģimenei. Aiz sevis viņi atstāja Ķiploku un Rudzīšu ģimeni. Komandu konkurencē šajā disciplīnā 1.vietu izcīnīja Krista Volodina, Inga Anča, Līva Salmiņa, Evita Bojere. 2.vietā ierindojās Ilze Nogobode, Ainārs Nogobods, Hārdijs Nogobods un Sandis Ilva, 3.vietā palika Tīna Madlēna Poiša, Zanda Teice, Sniedze Zemniece, Dana Gabrāne.

Konkursā "Gulbenes stiprinieks 2007" spēcīgākie gulbenieši tika noteikti trīs disciplīnās - stieņa spiešanā guļus, baļķa celšanā un svaru bumbas mešanā. Stieņa spiešanā guļus svara kategorijā līdz 85 kilogramiem uzvaru izcīnīja Vilnis Lamsteris, savukārt svara kategorijā virs 85 kilogramiem spēcīgākais izrādījās Āris Korics. Vilnis Lamsteris svara kategorijā līdz 85 kilogramiem labāko rezultātu uzrādīja arī baļķa celšanā, savukārt svara kategorijā virs 85 kilogramiem baļķa celšanā spēcīgākais izrādījās Atis Kļaviņš. Svaru bumbas mešanā dāmām 1.vietu izcīnīja Signe Umure, kungiem - Ainārs Nogobods.

Laikraksta "Dzirkstele" stafetē dalībniekiem uz laiku bija jāveic distance ar avīžu pakām rokās. Bērnu konkurencē labākos rezultātus uzrādīja Simona Riekstiņa, Līva Kuharenko, Līva Fjodorova, Dana Gabrāne, Zanda Teice, Elīna Timofejeva, Sandis Ķiploks, Artūrs Deksnis, Rinalds Krevics, Arvis Kārkliņš, Dmitrijs Jepifanovs un Toms Poļaks. Starp sievietēm labākie rezultāti bija Lailai Ķiplokai un Ilutai Rudzītei. Vīriešiem 1.vietu izcīnīja Guntars Zemnieks, 2.vietu - Aivars Začs, 3.vietu - Andis Konstantinovs. Labākajiem stafetes dalībniekiem "Dzirkstele" bija sarūpējusi dāvanas. Tie, kas nepiedalījās apbalvošanas ceremonijā, balvas var saņemt "Dzirksteles" redakcijā.

Par interesantu konkursu bija parūpējusies AS "Dzintars". Gan skatītāji, gan arī sportotāji varēja atbildēt uz AS "Dzintars" sagatavotajiem jautājumiem un laimēt jaukas balvas.